O nás

a hodnotách, na kterých nám záleží

  1. Před
  2. Po
 • Zlepšujeme vaši tvář…


  Naší základní metodou práce je přesně pochopit cíle a filozofii podnikání našich klientů, abychom jim mohli pomoci k lepším obchodním výsledkům. Zlepšujeme byznys zákazníka nejen po stránce vizuální, ale v komplexním provozním směru a fungování.

Naše základní principy

  • Nalézt cíl a vizi

   Naším základním postupem je analyzovat marketingové potřeby zákazníka a navrhnout mu nejlepší možná řešení a to nejen v technologické oblasti. Hodně podnikatelům chybí ta zásadní věc k úspěchu v jejich oboru, a to stanovení cíle, kterého chtějí dosáhnout a určení prostředků k jeho uskutečnění. Snažíme se být v tomto hledání maximálně nápomocni.

  • Neustále se učit a zlepšovat

   Naše motto zní: “Kdo vždy nedělá krok dopředu, dva kroky couvá”. Dnešní doba je, zvláště v našem oboru, nesmírně rychlá a dynamická. Věnujeme hodně času a úsílí, abychom s ní drželi krok. Jednou z hlavních vlastností, kterou požadujeme po celém našem týmu je schopnost se neustále učit novým věcem.

  • Komunikace

   Věříme, že jak správná komunikace mezi námi a klientem, tak komunikace klienta s jeho zákazníky je v dnešním světě jeden z hlavních klíčů k úspěchu. Vytváříme proto komunikační řešení na míru, která tento úspěch zajistí.

  • Vizuální přitažlivost

   Vizuální stránka je to, co upoutá člověka jako první. Pro každého zákazníka se snažíme vytvořit originální a moderní vzhled. Proto neustále sledujeme novinky na poli designu a vhodně je aplikujeme.

  • Kvalita za rozumnou cenu

   Uvědomujeme si, že podnikatelé jsou v dnešní době značně finančně zatížení, a proto i cenotvorba našich služeb vychází z toho, aby byla všeobecně dostupná a přijatelná, ale zároveň tím neutrpěla kvalita služeb a servis, který poskytujeme. Nemáme potřebu klienta oškubat do poslední koruny, ale vytvořit dlouhodobý pracovní vztah, ze kterého profitují obě strany.

  • Zábava

   Bereme práci jako zábavu. Baví nás objevovat nové věci, nové postupy, být kreativní a vytvářet co možná nejlepší produkty. Věříme, že upjatost a odměřenost je zabiják dobrého výsledku. Nenudíme se při práci, nenudíme se při vymyšlení a rozhodně se nenudíme ani s našimi zákazníky.

 • Vybrané reference

 • Víte že?…

Naše dílo mluví za nás

 • Systém Agelis používáme pro náš provoz již několik let a stal se zcela nepostradatelnou součástí našeho podnikání. Plní přesně naše potřeby. V podstatě si bez něj náš běžný provoz již nedokážeme představit.

  Nikola Edlovájednatel, After Dark s.r.o. (služba Plzeňské želvy)
 • S webovými stránkami, které pro moje podnikání navrhli šikulové z FutureTek Solutions jsem zcela spokojená. Opravdu rychle pochopili moji potřebu mít stránky svěží, jednoduché, ale při tom designově výrazné a rychlé. Komunikace i servis byl na úrovni, se kterou se člověk v dnešní době setkávám málokdy. Všechny palce nahoru 🙂

  Dada Smithfotografka
 • Pro naše webové stránky jsme chtěli něco jiného než je běžné. Ale zároveň plné informací, obrázků, statistik a novinek. Designéři i programátoři z FTS se s tím poprali na výbornou. Rychle vytvořili stránky, na které jsme náležitě pyšní a neustále nás napadají další a další vylepšení, které nám se svatou trpělivosti dodělávají.

  Florbalový tým SK 2012 Plzeň

Nechte se přesvědčit…

Kontaktujte nás Přidejte se k nám


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/279762/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405