Služby

Přehled námi nabízených služeb

  • Vývoj mobilních aplikací

   Jedna z hlavních činností naší firmy spočívá v tvorbě moderních aplikací pro mobilní telefony, a to zejména pro operační systémy iOS a Android.

   Vývoj aplikací realizujeme jak pro vlastní projekty, tak i na míru našim klientům. Věnujeme se tvorbě nativních i HTML 5 aplikací.

   Při realizaci zakázky zabezpečujeme celý životní cyklus aplikací od prvotních konzultací, marketingové analýzy, grafických návrhů, až po samotný vývoj, testování a následnou propagaci a podporu.

   V každém projektu využíváme nejnovější vývojové nástroje, designové i technologické postupy a vhodné marketingové nástroje.

  • Vývoj webových aplikací a systémů

   Kromě několika vlastních systémů, které vyvíjíme, navrhujeme pro naše klienty webová řešení pro komerční účely, která přesně zapadají do podstaty potřeb jejich podnikání.

   Naší hlavní vývojovou doménou je realizace komplexních systémů, které v sobě zahrnují řešení server/klient. Díky vlastní infrastruktuře dokážeme vyvíjet flexibilní a stabilní řešení, dokážeme našim klientům nabídnout nebo zprostředkovat další související služby a dodat tak našemu řešení oproti konkurenci přidanou hodnotu.

   Po důkladné analýze potřeb a podnikání zákazníka, dokážeme navrhnout a vyvinout technologické řešení pro téměř jakýkoliv typ podnikatelské činnosti. Díky našemu řešení vždy dochází k podstatnému snížení administrativního zatížení zákazníka, k optimalizaci zisků a rozvoji jeho podnikání.

  • Moderní elektronický marketing

   V dnešní době je elektronický marketing, či marketing sociálních médii velké zaklínadlo. Všichni o něm mluví, všichni ho chtějí a naprostá většina agentur, která ho nabízí, ho neumí.

   Naším cílem není prodat vám marketingová řešení jenom proto, že si všude přečtete, že je to dnes moderní. Naším cílem je určit, zda se elektronický marketing pro vás hodí a pokud ano, tak vám doporučit, či pro vás spravovat řešení, které bude efektivní a přinese nějaký výsledek.

   Facebook, Twitter, Google, či Seznam dokážou být mocné nástroje, pokud se použijí správně, ale dokážou být také žroutem peněz bez jasného výsledku. Ač vám možná mnozí budou tvrdit něco jiného, elektronický marketing není pro každého, ne pro každého se hodí a ne každému dokáže pomoci.

   Naším úkolem je vám sdělit i tuto nepříjemnou skutečnost a pomoci vám vybrat vhodnější způsob marketingu.

  • Vývoj Facebook aplikací

   Pro netradiční a zajímavou prezentaci klienta na Facebooku se v dnešní době ve zvýšené míře používá tzv. Facebook aplikací, které rozšiřují možnost používání firemních FB stránek, umožnují pořádat množství netradičních soutěží pro klienty firem, či vytvoření graficky zajímavé prezentace výrobku nebo služby klienta.

   Na základě potřeby a marketingové analýze našeho klienta, jsme schopni navrhnout a vyvinout adekvátní Facebook aplikaci pro váš byznys.

   Veškeré dění na sociálních sítích a zejména Facebooku, se dynamicky mění a rozvíjí. Co fungovalo a bylo efektivní dnes, nemusí fungovat zítra. Facebook aplikace jsou určené zejména pro klienty, kteří mají svůj byznys výrazně na sociální sítě napojen, nebo Facebook považují za jeden z hlavních komunikačních kanálů se svými zákazníky.

  • Marketingové audity

   Marketingový audit je v našich končinách téměř neznámý pojem, přestože v zahraničí je to prakticky nejpodstatnější součást jakékoliv práce pro klienta. Jak si tedy v praxi představit o co se jedná? Zjednodušeně řečeno provedeme analýzu vašeho podnikání z hlediska potřeb, vašich podnikatelských cílů, zákazníků, financí, současné marketingové strategie a spousty dalších parametrů. Vypracujeme dokument, ve kterém doporučíme další vývoj na poli marketingu, návrh změn a prostředků k dosažení cílů.

   A teď to nejlepší. Je nám jasné, že mnoho klientů toto nebude považovat ze začátku za podstatné. Abychom doložili důležitost podobné analýzy, rozhodli jsme se, že pro každého potenciálního klienta vypracujeme tuto analýzu pouze za naše časové náklady. Pokud se bude klientovi líbit, může k naší nákladové ceně, kterou vždy stanovujeme na základě velikosti analýzy VELMI přijatelně, podle své libosti přidat jakoukoliv částku a tím ohodnotit naši práci. Zároveň klienta rozhodně nenutíme, aby s námi dále na realizaci řešení spolupracoval, i když mu spolupráci v rámci analýzy nabídneme. Má volbu se rozhodnout při realizaci pro jakýkoliv jiný subjekt podobný nám.

  • Tvorba firemní a produktové identity

   Trendem moderní doby je mít reklamní agenturu a prodat co nejdražší řešení, design, či logo. Nejdražší, nemoderní, koncepčně špatná řešení, ale v naprosté většině bez jakékoliv vazby na samotného zákazníka, jeho cílovou skupinu, či podnikatelskou filozofii.

   Marketingovým auditem potřeb zákazníka načrtneme mantinely našim kreativcům, kteří poté vytvoří firemní, či produktovou identitu zákazníkovi na míru a vycházející nejen z jeho podnikatelských potřeb, ale hlavně z jeho finančních možností.

   Používáme nejnovější trendy v oblasti designu a grafiky. Automaticky však nedoporučujeme a netvoříme to „nejmodernější, pokud usoudíme, že pro rozvoj klienta je vhodnější „klasický“ přístup.

 • Nenašli jste, co jste hledali?

  Máte specifická přání, která nezapadají ani do jedné z výše uvedených služeb?

  Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc!

 • Zaujaly Vás naše služby?

  Kontaktujte nás

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/279762/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405